Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko
1 . Klimovský Matej Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci FC VSS Košice U10
2 . Adamek Adam Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci Humenné
3 . Novak Jakub Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci Humenne
4 . Janok Tobias Gabriel Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci MŠKM Vranov
5 . Šándor Samuel Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci Parchovany
6 . Bača Daniel Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci Trebicska 4, Humenne 06601
7 . John Tobe Clinton Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Brekov
8 . Lelko Damián Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Brekov
9 . Štofej Adam Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Brekov
10 . Hadvab Viktor Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Komenskeho Snina
11 . Filčák Matin Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Laborecká Humenné
12 . Besler Jakub Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
13 . Bučko Filip Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
14 . Lorinc Timotej Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
15 . Petarčík Tibor Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
16 . Sabol Timotej Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
17 . Stašák Jakub Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 chlapci ZŠ Ohradzany
18 . Balogáčová Mária Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá Humenné
19 . Hajdučková Tamara Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá Humenné
20 . Mandulová Barborka Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá Kochanovce
21 . Hennelová Viktória Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá Petist Bike Humenné
22 . Hennelová Alexandra Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá Petist Bike Humennè
23 . Makulová Sára Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Brekov
24 . Mihaľková Ivana Muž 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Brekov
25 . Filčáková Alica Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Laborecká Humenné
26 . Krídlová Aurélia Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Ohradzany
27 . Sabolová Lívia Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Ohradzany
28 . Turcovská Lenka Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Ohradzany
29 . Žinčáková Ema Žena 1-3 ročník rok narodenia 2007-2009 dievčatá ZŠ Ohradzany
30 . Andrejco David Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci FK Humenne
31 . Babjarčí Tobiáš Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci Humenné
32 . Husák Ladislav Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Brekov
33 . Kundrat Martin Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Hrnčiarska Humenné
34 . Kočan Ján Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Kudlovská
35 . Becková Štefánia Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Ohradzany
36 . Harvan Marek Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Ohradzany
37 . Turcovský Gabriel Muž 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 chlapci ZŠ Ohradzany
38 . Bobaľová Natália Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá 1. Atletický klub Humenné
39 . Fiľová Barbora Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá 1. atletický klub Humenné
40 . Jakubová Viktória Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá 1. Atletický klub Humenné
41 . Fiľová Tamara Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá 1.atletický klub Humenné
42 . Jakubová Katarína Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá Humenné
43 . Mihaľková Jana Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá Humenné
44 . Lipovská Radka Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá MBO Strážske
45 . Ivančová Michaela Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ŠK Banské
46 . Polovková Bianka Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá Tyršova 6, Humenné 066 01
47 . Bezeková Bianka Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá Zemplínska Široká
48 . Beslerová Nikola Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ Ohradzany
49 . Beslerová Radoslava Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ Ohradzany
50 . Holpová Alexandra Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ Ohradzany
51 . Kačmárová Veronika Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ Ohradzany
52 . Mattová Radoslava Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ Ohradzany
53 . Černegova Michaela Žena 4-5 ročník rok narodenia 2005-2006 dievčatá ZŠ s MŠ Udavské
54 . Kováč Róbert Muž A rok narodenia 1977-1996 Active life Košice
55 . Špacai Matej Muž A rok narodenia 1977-1996 Active life Košice
56 . Drinka Ján Muž A rok narodenia 1977-1996 AKZŠ Michalovce
57 . Bajkó Ján Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
58 . Džado Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
59 . Filčák Matej Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
60 . Karľa Jaroslav Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
61 . Kulik Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
62 . Macko Milan Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
63 . Mesaroš Martin Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
64 . Olexik Igor Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
65 . Rarog Ladislav Muž A rok narodenia 1977-1996 Andritz Humenné
66 . Bak Roman Muž A rok narodenia 1977-1996 Generali run team
67 . Matúška Martin Muž A rok narodenia 1977-1996 Havanská 1,Košice
68 . Dudáš Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Hencovce
69 . Behún Martin Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
70 . Bučko Jakub Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
71 . Hreško Ľubomír Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
72 . Kačur Maroš Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
73 . Kuchtanin Ján Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
74 . Mezdej Rado Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenne
75 . Sekela Norbert Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenné
76 . Vohar Dávid Muž A rok narodenia 1977-1996 Humenne
77 . Mažerik Ján Muž A rok narodenia 1977-1996 Humennè, ul. Brestovská č. 117/11 Humennè
78 . Suvák Štefan Muž A rok narodenia 1977-1996 Jantex Humenné
79 . Polačko Milan Muž A rok narodenia 1977-1996 KAA Kamenica nad Cirochou
80 . Štenda Jozef Muž A rok narodenia 1977-1996 MAXX team - Ďodi
81 . Hlaváč Pavol Muž A rok narodenia 1977-1996 MBO Strážske
82 . Lipovský Radoslav Muž A rok narodenia 1977-1996 MBO Strážske
83 . Orenčák Dominik Muž A rok narodenia 1977-1996 MBO Strážske
84 . Vyšňovský Patrik Muž A rok narodenia 1977-1996 MBO Strážske
85 . Grošaft Oto Muž A rok narodenia 1977-1996 Michalovce
86 . Komáromi Pavol Muž A rok narodenia 1977-1996 Michalovce
87 . Ruskovský Tomáš Muž A rok narodenia 1977-1996 Michalovce
88 . Kmet Vladimir Muž A rok narodenia 1977-1996 Run For Fun
89 . Sopko Dominik Muž A rok narodenia 1977-1996 Sečovska Polianka
90 . Zuscak Ladislav Muž A rok narodenia 1977-1996 snina
91 . Majcher, Ing. Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Spoznaj Trebišov behom
92 . Trelo Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Trebisov
93 . Demčo Michal Muž A rok narodenia 1977-1996 Vranov nad Topľou
94 . Fedor Tomáš Muž A rok narodenia 1977-1996 Vranov nad Topľou
95 . Šimko Ján Muž A rok narodenia 1977-1996 Vranov nad Topľou
96 . Jenčík Ľudovít Muž B rok narodenia 1967-1976 ANDRITZ Humenné
97 . Kočan Ján Muž B rok narodenia 1967-1976 ANDRITZ Humenné
98 . Hudec Erich Muž B rok narodenia 1967-1976 Budimir
99 . Ondricko Milan Muž B rok narodenia 1967-1976 Generali Vranov
100 . Hadvab Marcel Muž B rok narodenia 1967-1976 Guľaš klub Snina
101 . Balogáč Martin Muž B rok narodenia 1967-1976 Humenné
102 . Paulik Miroslav Muž B rok narodenia 1967-1976 Humenné
103 . Peregrim Štefan Muž B rok narodenia 1967-1976 Intersport Humenné
104 . Babinčák Rastislav Muž B rok narodenia 1967-1976 Kickbox BAO Humenné
105 . Karch Anton Muž B rok narodenia 1967-1976 Kickbox BAO Humenné
106 . Ondrejčík Milan Muž B rok narodenia 1967-1976 Michalovce
107 . Šándor Maroš Muž B rok narodenia 1967-1976 Parchovany
108 . Jakubo Jozef Muž B rok narodenia 1967-1976 REINTER Humenné
109 . Ivančo Michal Muž B rok narodenia 1967-1976 ŠK Banské
110 . Buhaj Peter Muž B rok narodenia 1967-1976 Snina
111 . Zeľo Rudolf Muž B rok narodenia 1967-1976 Topoľovka
112 . Bumbera Juraj Muž B rok narodenia 1967-1976 Trebišov
113 . Matuška Peter Muž B rok narodenia 1967-1976 Zastupujem manželku, Košice
114 . Bezek Anton Muž B rok narodenia 1967-1976 Zemplínska Široká
115 . Švaňa Štefan Muž C rok narodenia 1957-1966 Andritz SNV
116 . Dancák Zoltán Muž C rok narodenia 1957-1966 BKO Vyšna Myšla
117 . Matuška Martin Muž C rok narodenia 1957-1966 Havanska 1, Košice 040 13
118 . Kundrat Marián Muž C rok narodenia 1957-1966 Humenné
119 . Demčák Ján Muž C rok narodenia 1957-1966 MBO Strážske
120 . Lipovsky Vratislav Muž C rok narodenia 1957-1966 MBO Strážske
121 . Krabáč Karol Muž C rok narodenia 1957-1966 pre Kvetinku
122 . KRASULA PAVEL Muž C rok narodenia 1957-1966 TJ VYSOKE TATRY ZDIAR
123 . Balogáč Martin Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Humenné
124 . Kailing Kristián Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Humenné
125 . Nemec Martin Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Humenné
126 . Gič Adam Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Snina
127 . Illéš Martin Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Vranov nad Topľou
128 . Višňovský Vladimír Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Vranov nad Topľou
129 . Bezek Dominik Muž chlapci rok narodenia 1997-1998 Zemplínska Široká
130 . Reby Dávid Muž chlapci rok narodenia 1999-2000 1. Atletický klub Humenné
131 . Hajdučko Martin Muž chlapci rok narodenia 1999-2000 Humenné
132 . Matti Samuel Muž chlapci rok narodenia 1999-2000 Kickbox BAO Humenné
133 . Juhás Samuel Muž chlapci rok narodenia 1999-2000 Snina
134 . Čokina Juraj Muž D rok narodenia 1956 > Humenné
135 . Lajtár Miroslav Muž D rok narodenia 1956 > Humenné
136 . Lipovský Jozef Muž D rok narodenia 1956 > MBO Strážske
137 . Chovanec Ján Muž D rok narodenia 1956 > Snina
138 . Krabáčová Anička Žena dievčatá rok narodenia 1997-1998 May the force be with you
139 . Frandoferová Chiara Žena dievčatá rok narodenia 1999-2000 Bardejov
140 . Babjarčíková Jana Žena E rok narodenia 1982-1996 Humenné
141 . Čepová Silvia Žena E rok narodenia 1982-1996 Humenné
142 . JUNOVA Mariana Žena E rok narodenia 1982-1996 HUMENNE
143 . Pavliková Ivana Žena E rok narodenia 1982-1996 Humenné
144 . Petrušková Denisa Žena E rok narodenia 1982-1996 Humenné
145 . Vargová Zuzana Žena E rok narodenia 1982-1996 Humenné
146 . Michalenková Adriana Žena E rok narodenia 1982-1996 Kickbox BAO Humenné
147 . Švaňová Kristína Žena E rok narodenia 1982-1996 KK Liptovský Mikuláš
148 . Pinková Michaela Žena E rok narodenia 1982-1996 MAXX team - Misha
149 . Hossuová Klaudia Žena E rok narodenia 1982-1996 Michalovce
150 . Janáková Lenka Žena E rok narodenia 1982-1996 Michalovce
151 . Ivančová Tamara Žena E rok narodenia 1982-1996 ŠK Banské
152 . Balogáčová Jana Žena F rok narodenia 1981 > Humenné
153 . Filčáková Renáta Žena F rok narodenia 1981 > Humenné
154 . Jenčíková Ivana Žena F rok narodenia 1981 > Humenné
155 . Mihaľková Alena Žena F rok narodenia 1981 > Humenné
156 . BOBRIKOVA Marianna Žena F rok narodenia 1981 > Humennee
157 . Petrova Jana Žena F rok narodenia 1981 > MAXX team-Shadow
158 . Vrbiakova Edita Žena F rok narodenia 1981 > MAXX team-Tetom Ditom
159 . Hudáková Iveta Žena F rok narodenia 1981 > MBO Strážske
160 . Molnárová Michala Žena F rok narodenia 1981 > Snina
161 . Kolenikova LENKA Žena F rok narodenia 1981 > Srtg-Humenne
162 . Zeľová Marta Žena F rok narodenia 1981 > Topoľovka
163 . Pitrovska Regina Žena F rok narodenia 1981 > Trebisov
164 . Serenčková Gabriela Žena F rok narodenia 1981 > Wanes Košice
165 . Balogáč Ján Muž Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 chlapci Humenné
166 . Jakubov Šimon Muž Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 chlapci Humenné
167 . Kaššai Arthur Muž Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 chlapci Humenné
168 . Macko Patrik Muž Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 chlapci ZŠ Ohradzany
169 . Švigárová Ivana Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá 1. AK Humenné
170 . Cipková Ema Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá 1. Atletický klub Humenné
171 . Siváková Karolína Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá Humenné
172 . Ivančová Tamara Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá ŠK Banské
173 . Krídlová Sidónia Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá ZŠ Ohradzany
174 . Sabolová Sabína Žena Mladší žiaci rok narodenia 2003-2004 dievčatá ZŠ Ohradzany
175 . Andrejco Denis Muž Predškolský vek rok narodenia 2010 < chlapci FK Humenne
176 . JUN Filip Muž Predškolský vek rok narodenia 2010 < chlapci HUMENNE
177 . LIPINSKÝ NINO Muž Predškolský vek rok narodenia 2010 < chlapci Humenné, Materská škola Osloboditeľov
178 . Mandula Jakub Muž Predškolský vek rok narodenia 2010 < chlapci Kochanovce
179 . Antoňák Adam Muž Predškolský vek rok narodenia 2010 < chlapci Petist Bike Humennè
180 . Čornaničová Nela Žena Predškolský vek rok narodenia 2010 < dievčatá Humenné
181 . Haburajová Sofia Zara Žena Predškolský vek rok narodenia 2010 < dievčatá Humenné
182 . Junova Nelka Žena Predškolský vek rok narodenia 2010 < dievčatá Humennee
183 . Frandofer René Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Bardejov
184 . Balogáč Jakub Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Humenné
185 . Babinčák Vladimír Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Kickbox BAO Humenné
186 . Karch Marek Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Kickbox BAO Humenné
187 . Mráz Peter Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Kickbox BAO Humenné
188 . Štiblarík Matej Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci Kickbox BAO Humenné
189 . Čišovský Šimon Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 chlapci ZŠ Ohradzany
190 . Kušnír Pavol Muž Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 dievčatá Humenné
191 . Harvilíková Viktória Žena Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 dievčatá Kickbox BAO Humenné
192 . Dudlová Katarína Žena Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 dievčatá Uličské Krivé
193 . Kanalášová Petra Žena Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 dievčatá ZŠ Ohradzany
194 . Švecová Patrícia Žena Starší žiaci rok narodenia 2001-2002 dievčatá ZŠ Ohradzany
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | www.michalovskespravy.sk